Autentyczne i Niezależne Forum Biblijne

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-18 20:00:52

JP88
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 74.0.3729.169

Widziałem ducha świętego !

Świadectwo Przebudzenia

Mówiąc o przebudzeniu mamy na myśli otworzenie duchowych oczu , byśmy widzieli piękno Boga jak to co nie widać ludzkim okiem, czyli Ducha świętego. Tak w moim przypadku się stało w Sierpniu 2017 r. ujrzałem bożą chwałę !!

Budząc się jak co rano doszło do niebywałego zjawiska, ujrzałem Ducha świętego , pokój rozjaśnił się jakby samo centrum słońca w nim świeciło , lecz co najważniejsze sam obraz jak i opis tego nie odda , gdyż głównie chodzi o owoc ducha jaki doznałem.
Biblia mówi nam o owocach ducha jakimi są Miłość ,radość , pokój ,szczęście.
Jeśli miałbym go opisać tak właśnie się czułem , chodź prowadzę monotonne życie ,ten dzień był wyjątkowy!!
Czułem się spełniony, chociaż nic się nie zmieniło w mym życiu , nie czułem też negatywnych emocji ani potrzeb fiziologicznych.

Wiemy z pism biblijnych że Bóg obdarowuje kiedy chce i jak chce , więc dlaczego Ja ?
Jezus mawia, łaską zbawieni jesteśmy nie z uczynków, więc patrzy na nasze serca bo często skrywamy to co w nich siedzi.
Bóg widział miłość przeogromną , łagodność , skromność i roztropność mego serca , gdyż nie osądzałem ludzi , nie zazdrościłem ani źle nikomu nie życzyłem (naprawdę) , szczery byłem przed Jezusem bo wiem że przed Nim nie da się nic ukryć [dblpt])

Ukazanie się ducha było spełnieniem Mojej modlitwy.
Wiadomo z Pisma świętego błogosławieni ci którzy uwierzyli chociaż nie widzieli , pomimo tego czułem smutek patrząc na zło tego świata ..
Chciałem zobaczyć Jezusa (Duch święty) by trwać w przekonaniu że wierze słusznie.
Na dowód tego wylałem serce swoje jak i złożyłem Panu ofiarę z pieniążka, jak wiadomo ludzie umiłowali pieniądz (1 Tymoteusza 6:10-12) , chciałem tym sposobem pokazać że jest ważniejszy od wszelkich dóbr tego świata bo wiadomo jest to marnością .

Kochani życzę wam w duchu świętym abyście też mogli dostąpić cudu ! Amen!!

Offline

#2 2019-08-23 14:01:25

Zibi
Administrator
Skąd: Gorny Slask
Dołączył: 2015-10-07
Liczba postów: 420
Windows 7Firefox 68.0

Odp: Widziałem ducha świętego !

Widziałeś coś niewidzialnego? Co się w Tobie od tej chwili zmieniło?

Offline

#3 2019-10-09 05:02:24

Zibi
Administrator
Skąd: Gorny Slask
Dołączył: 2015-10-07
Liczba postów: 420
WindowsChrome 77.0.3865.90

Odp: Widziałem ducha świętego !

Pan Jezus nie jest Duchem Świętym. Pan Jezus otrzymał Ducha Świętego od Boga podczas chrztu. Nie tylko On.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
red-rage - taptycoonpl - astroforum - lvlive - xpolnadx